Polityka prywatności

Charakter tej strony jest czysto informacyjny. Nie posiadamy na niej formularzy, nie zbieramy i nie analizujemy ciasteczek, ani nie logujemy zapytań HTTP. Nie śledzimy Cię. Jesteś tu całkowicie bezpieczny.

Będzie nam miło jeżeli skorzystasz z maila kontaktowego i wyślesz nam zapytanie ofertowe. Pamiętaj jednak, że zinterpretujemy to wówczas jako wyraźne działanie potwierdzające, będące w ujęciu RODO przejawem wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Bez obaw, będą one przetwarzane wyłącznie w celu przygotowania i zaznajomienia Cię z naszą ofertą. Twoje dane osobowe nie będą profilowane, ani nie zostaną przesłane do Państw trzecich. Zostaną u nas, dopóki nie cofniesz swojej zgody. Wystarczy, że wyślesz do nas maila ponownie – to bardzo proste.

Do Twoich danych osobowych będą mieli dostęp wyłącznie pracownicy i współpracownicy naszej spółki. Ty jednak masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli uznasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem możesz wnieść skargę do organu kontroli, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mamy jednak nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, bo musisz wiedzieć, że o dane naszych klientów zarówno obecnych jak i przyszłych dbamy tak jak o swoje, stosując najwyższe standardy bezpieczeństwa zarówno proceduralne, organizacyjne, jak i techniczne.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Prywatny Gabinet Fizjoterapii Piotr Balcerzak, we Wrocławiu, 50-449 przy ul.Podwale 75 lok 121 b, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem REGON: 020307094

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prywatny Gabinet Fizjoterapii Piotr Balcerzak, we Wrocławiu, 50-449 przy ul.Podwale 75 lok 121 b, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem REGON: 020307094
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:

Formularz kontaktowy – przetwarzanie danych (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail) w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie potencjalnego pacjenta

Wysyłka newsletterów – przetwarzania danych (e-mail) by dostarczyć nasz newsletter informujący o rabatach i promocjach. W celu realizacji wysyłki ww. materiałów dane udostępniamy firmie obsługującej mailing.

  1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez do czasu wycofania wyrażonej zgody lub zgłoszenia skutecznego sprzeciwu względem przetwarzania danych w przypadkach, gdy podstawą prawną przetwarzania danych jest uzasadniony interes Administratora.
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu kontroli gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  5. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem wysłania zapytania za pomocą formularza kontaktowego.