Informacja dla Pacjenta

Szanowny Pacjencie,

 

W związku z wejściem w życie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) uprzejmie informuję, że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest prowadzona pod moim nazwiskiem działalność gospodarcza, czyli Prywatny Gabinet Fizjoterapii Piotr Balcerzak, we Wrocławiu, 50-449 przy ul.Podwale 75 lok 121 b, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem REGON: 020307094. Kontakt ze mną, jako Administratorem Danych Osobowych może być realizowany pocztą tradycyjną na adres mojej praktyki lekarskiej, we Wrocławiu przy ul.Pawia 8.

 

Moim celem jest zagwarantowanie Państwu najwyższego poziomu bezpieczeństwa powierzonych mi danych osobowych czego efektem jest wdrożenie w mojej praktyce najlepszych standardów i procedur oraz najskuteczniejszych zabezpieczeń technicznych będących jego gwarantem!

 

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach zdrowotnych, m.in. takich jak profilaktyka zdrowia, diagnoza medyczna i leczenie, lub spełnienia obowiązku wynikającego z odrębnego przepisu prawa. Nie musicie Państwo wyrażać na przetwarzanie danych w tym celu odrębnej zgody.

 

Państwa dane nie będą przekazywane poza Unię Europejską, a mogą być przekazywane jedynie do podmiotów trzecich celem realizacji usługi rejestracji pacjenta.

 

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Jeżeli kiedykolwiek uznacie Państwo, że przetwarzam Wasze dane osobowe niezgodnie z obowiązującym prawem przysługuje Wam prawo do wniesienia skargi do organu kontroli, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żywię jednak nadzieję, że z uwagi na stosowane przeze mnie liczne środki bezpieczeństwa, zarówno proceduralne, organizacyjne jak i techniczne, do takiej sytuacji nigdy nie dojdzie.

 

Z wyrazami szacunku,

Piotr Balcerzak